Toka Shitet ose Ipet me qera

Shitet nga: Hasani Muhamet 30 Gsh 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Sipërfaqe: 380 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
Shitet toka ose Ipet me qera per punim me oborr me 3 Hektar ne fshatin novoselle maxhunit kurse oborri eshte i rrethuar ne duvar.

Toka ka bunar dhe hamar mun punsohet ne gjitha menyrat prsh. Vendbanimi dhe fermere pa problem rruga eshte e asfallatume deri ne vend.


Qmimi shitjes dhe per qera sipas Marrveshjes


Nese keni interes na kontaktoni ne viber 0038649582842

Ajvaz Hasani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim