Toka

Shitet nga: Hasani Muhamet 16 Sht 14:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Sipërfaqe: 380 m2
Për vendbanimin: Ujë, Energji elektrike, Tokë, Fushë, Pyll, Asfalt, Leje ndërtimi
Komuna: Vushtrri
Shitet toka me oborr me 380 m2 ne fshatin novoselle maxhunit kurse oborri eshte i rrethuar ne duvar.

Toka ka bunar dhe hamar mun punsohet ne gjitha menyrat prsh. Vendbanimi dhe fermere pa problem rruga eshte e asfallatume deri ne vend.


Qmimi shitjes ne ari eshte 400 euro .


Nese keni interes na kontaktoni ne viber 003849613077

Ajvaz Hasani
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim