DYER

Shitet nga: shpeta 23 Dhj 09:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Zubin Potok
Pajisje : Derë/Dritare dhe Ndriqim
Prodhojm dyer dhe dritare
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim