Shtepi me qera

Shitet nga: Shtepia 09 Shk 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200 m2
Numri i kateve: 2 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Zveçan
shtepia me qera.Dy kateshe ne Zevcan. 7 ari place. afer hotelit Numer 3. Shtepia posedon sallon te madh ne katin e pare si dhe kuzhin me sallon, banjon , korridorin dhe shkallet lidhese per katin e dyte.
Kati I dyte posedon 2 dhoma te medha gjumi dhe nje sallon te madh , nje banjo . Kati i dyte ka ballonin qe del nga dhoma e fjetjes dhe nga koridori. Si dhe nje ballkon te jashtem. Kati i dye ka edhe hyrjen e posaqme.
Shtepia posedon edhe kuzhinen verore, garazhen dhe oborr te madh.Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim