MAKINA , 164726
VENDBANIME , 61642
ELEKTRONIKA , 61305
TË TJERA , 15143

Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

Banese prej 60m2 ne Dardani (Kodi 255)

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 1 dhomshe 30m2 kati 8 Pejton

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

Banesa ne dardani te santea

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:54 Vetura , Lipjan

BMW X5 3.0 MODIFIKANT -05

8 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Breg t diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 14:54 Shtëpi , Prishtinë

Ipet me qira kati 1 i shtepis 100m2 Kodra Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA (Pent house) NE DRAGODAN -ARBERI

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

Banese me qira te rruga B 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

KAT SHTEPIE ME QIRA TE 4 LLULLAT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

BANES PER NDERKOMBETARE DHE FAMILJARE-MUHAXHERET^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 14:54 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Golf 4 me DI t'kuqe 1.9

5 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Vetura , Lipjan

FORD C-MAX 1.6 TDCI..66..Kw..VITI..2006

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE DRAGODAN

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:54 Vetura , Prishtinë

PASSAT 3 C 2.0 TDI HIGELINE FULL OPCION

6 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:54 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne lakrisht 280

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Në fillim