Dje 20:33 Vetura , Besianë

Vectra 2.0i shitet per pjes

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 09:09 Vetura , Besianë

Shitet 6 muj rks

780 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 21:07 Vetura , Besianë

shes

350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 16:39 Vetura , Besianë

Opel vectra

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 21:36 Vetura , Besianë

Opel Vecter 1.8 10-04-2018

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Tet 00:01 Vetura , Besianë

shitet urgjent opel vectra

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Tet 21:37 Vetura , Besianë

Opel vectra

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 20:53 Vetura , Besianë

SHES OPEL VEKTER

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Sht 14:43 Vetura , Besianë

SHES VEKTER

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Sht 19:15 Vetura , Besianë

opel vectra

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
07 Gsh 23:41 Vetura , Besianë

Opel Vectra

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Krr 11:24 Vetura , Besianë

Shes opel Vectra me klim benzin plini dizne

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Krr 14:06 Vetura , Besianë

Shes opel vekter

870 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 22:06 Vetura , Besianë

opel vectra

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 21:21 Vetura , Besianë

SHES OPEL VECTREN

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Qer 14:33 Vetura , Besianë

Opel Vectra 2.2 caravan dti sport 155 ps

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 21:41 Vetura , Besianë

opel vektra 1.8 benz e regjistruar dej 21-12-2017

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 22:05 Vetura , Besianë

vektra 1.7 japan

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 15:10 Vetura , Besianë

opel vectra 1 vit regjistrim

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 23:29 Vetura , Besianë

Shes veturen Opel Vectra

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 19:50 Vetura , Besianë

Opel vectra gac

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: > 500 000
25 Mar 20:03 Vetura , Besianë

Shitet Opel Vectra

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 20:36 Vetura , Besianë

opel vectra

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 18:27 Vetura , Besianë

vetura vekter viti 99

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 17:01 Vetura , Besianë

opel vectra

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Shk 19:09 Vetura , Besianë

Shitet dhe Ndrrohet

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Shk 06:49 Vetura , Besianë

Opel Vectra benzin+gaz

450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Jan 18:53 Vetura , Besianë

Vectra 2.0 diesel eco tec

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 10:32 Vetura , Besianë

shitet urgjent

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Dhj 20:56 Vetura , Besianë

opel vectra

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:10 Vetura , Besianë

Opel vectra 2.0

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Dhj 00:04 Vetura , Besianë

Vectra e Qlajmrume

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Dhj 15:07 Vetura , Besianë

shes

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Nën 12:17 Vetura , Besianë

Opel Vectra

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 17:26 Vetura , Besianë

vectra

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 21:48 Vetura , Besianë

Opel vectra

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Tet 21:25 Vetura , Besianë

Opel vectra

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Tet 22:05 Vetura , Besianë

Shitet opel vectra 1.6 benzin

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Sht 00:53 Vetura , Besianë

Shitet dhe Ndrrohet

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Sht 14:34 Vetura , Besianë

Shitet opel vectra

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 10:54 Vetura , Besianë

Shitet dhe ndrrohet

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Sht 19:54 Vetura , Besianë

Opel vecter

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Sht 09:08 Vetura , Besianë

Shes Veture Opel Vectra.

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Gsh 11:54 Vetura , Besianë

shitet vektra

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Gsh 06:42 Vetura , Besianë

shitet vektra

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Gsh 15:31 Vetura , Besianë

opel-vectra

500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Krr 11:52 Vetura , Besianë

Opel vectra 1200 euro

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Krr 01:54 Vetura , Besianë

Opel vectra 1.7 diesel

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Krr 21:33 Vetura , Besianë

shitje

950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim