08 Tet 23:47 Vetura , Besianë

Shitet Dhe Ndrrohet Peugeot 405

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gsh 18:32 Vetura , Besianë

Peugeot

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gsh 18:14 Vetura , Besianë

Shes peugeot 405

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 17:34 Vetura , Besianë

peugeot 1 vit regjistrim urgjent

600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 17:16 Vetura , Besianë

Urgjent

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 22:02 Vetura , Besianë

Peugot 405 1.9 diesel

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Krr 14:44 Vetura , Besianë

Shitet peugeot 405 1 vit regjistrim

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 22:10 Vetura , Besianë

Peugeota shitet ose ndrrim

Viti: 1994
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim