MAKINA , 164726
VENDBANIME , 61642
ELEKTRONIKA , 61305
TË TJERA , 15143

Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA NE BREG DILLIT TE AMBULLANTA

43 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 20:28 Vetura , Prishtinë

Pasat 1.8 plin benzin rks 9 muj

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

SHITET BANESA MBRAPA TEATRIT KOMBETAR

42 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

banes me qera mas teatrit afer bankes TEB 500 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 20:28 Shtëpi , Ferizaj

LINA-SHITET Shtëpia 4ari oborr Rr.Gilanit 69/16SH

140 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 200
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne ULPIANE_250

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:28 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw 528i

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Vetura , Prishtinë

VW Golf 2 1,6 dizel regjistrim 6 muj

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

Q-09 Banesë me Qera në Qendër (Te Mozaiku) 500€

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

banes me qera në ULPIAN te beni dona 600 euro ****

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

Banese ne Dragodan me Qira

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne LAKRISHTE _250

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:28 Vetura , Prishtinë

Auto 24Blejm vetura me tabele te huja dhe defekt

8 004 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

Q-04 Zyre me Qera në Qendër 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 20:28 Vetura , Skenderaj

Audi 80- 1.6 Turbo Dizel

1 180 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:28 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne emshir kulla 2 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Në fillim