MAKINA , 165377
VENDBANIME , 61702
ELEKTRONIKA , 61234
TË TJERA , 15166

Sot 10:28 Banesa , Prishtinë

banes me qera te prime grup e pershta per zyre 300

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:28 Banesa , Prishtinë

Banes ne shitje ne BREG TE DIELLIT

45 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 10:28 Banesa , Prishtinë

Q-04 Zyre me Qera në Qendër 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 10:28 Vetura , Prizren

Mercedes C220

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:28 Banesa , Fushë Kosovë

Banesat ne shitje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 10:28 Shtëpi , Gjilan

SHTEPIA NE SHITJE ME 528m DARDANIA I GJILAN

160 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 10:28 Shtëpi , Prishtinë

Q-02 Shtëpi me Qera në Pejton 600€

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:28 Banesa , Prishtinë

Leshohet banesa me qira

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:28 Vetura , Ferizaj

Peugeot 308, 1.6 HDI. Doganuar

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:28 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE ULPIANE-STUDENTA DHE QIFTE^

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 10:28 Vetura , Prishtinë

Ankand Publik-17.12.2016

Viti: 2002
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:27 Vetura , Fushë Kosovë

Pikap citroen 2.0 HDI dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:27 Vetura , Malishevë

Auto 24 24 Blejm Vetura BMW AUDI VW GOLF MERCRDES

6 570 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 10:27 Banesa , Prishtinë

Banes/Shtepi me qera ne lagjen Parku i Qytetit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Sot 10:27 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 1 dhomshe 30m2 kati 8 Pejton

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Në fillim