MAKINA , 165389
VENDBANIME , 61711
ELEKTRONIKA , 61238
TË TJERA , 15170

Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

SHES GOM T HOL PER REZERV PER OEPL ASTRA ZAFIRA

90 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE DRAGODAN-TE RRETHI NGAT BORORAMI^

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Opel Zafira 1.8 ( 7 Ulese )

1 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:16 Vetura , Mitrovicë

Shes Renault clio 1.5 dci

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

BANES ME QERA TE PRIMEGROUP PA MOBILE 400EURO

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne lagjen AKTASH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 18:16 Vetura , Pejë

Shes gollf 5 1.9 dsg full

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Fushe Kosov te viva

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE ULPIANE-STUDENTA DHE QIFTE^

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

BANES SUPER LLUKSOZE TE PRIMEGROUP 1000EURO QERAJA

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:16 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe 110m2 kati 6 Mati 1

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 18:16 Vetura , Pejë

BLEJM VETURA ME DEFEKTE TE NDRYSHME 24h

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:16 Vetura , Rahovec

SHITEN BANDASH PER MERCEDES e220 e250 E 350

100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:16 Vetura , Prishtinë

VOLKSWAGEN GOLF PLUS 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim