14 Qer 15:34 Makina dhe Vegla , Burim

Lift

3 000 EUR

08 Qer 08:33 Makina dhe Vegla , Burim

Kompresor

1 850 EUR

18 Pri 16:27 Makina dhe Vegla , Burim

Shitet

400 EUR

Në fillim