19 Pri 08:51 Vetura , Burim

Shitet dhe ndrrohet

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 22:25 Vetura , Burim

Mercedes Vaneo

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim