Sot 16:01 Vetura , Burim

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE ME DEFEKT AKSIDENT VW

5 688 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Dhj 18:50 Vetura , Burim

Opel calibra 2.0 benzin

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Nën 19:47 Vetura , Burim

Opel Calibra 2.0 Benzin

900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 11:38 Vetura , Burim

Opell calibra

800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Maj 17:10 Vetura , Burim

Shitet Kalibra

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Mar 19:29 Vetura , Burim

opel calibra

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Në fillim