19 Krr 13:55 Vetura , Burim

Peugeot 405 1.9 td

300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
01 Nën 22:00 Vetura , Burim

shitet dhe ndrrohet

800 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Gsh 15:05 Vetura , Burim

Peugeot 405

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim