Dje 17:32
Linku:
Vetura , Dardanë

VW Polo 1.2 - 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 16:51 Vetura , Dardanë

WV Caddy SDI 2.0 me Klime v.2007***EXTRA

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:04 Vetura , Dardanë

Shes veturen fijat tipo rks

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 16:04 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:03 Vetura , Dardanë

Shes kasetofona ne gjendje te rregullt

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 16:03 Vetura , Dardanë

Shes pjes te pasatit

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:58 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:58 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:57 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:56 Vetura , Dardanë

Shes fellne me guma te reja perdorura vetem 2mauj

170 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:55 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:54 Vetura , Dardanë

Opel Vectra me tabela rp

333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:54 Vetura , Dardanë

Shes shofer shajme per reno kango audi. Mercedes

70 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 15:52 Vetura , Dardanë

Opel astra

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:51 Vetura , Dardanë

Opel Astra dizel me regjistrim

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:32 Vetura , Dardanë

FIAT PUNTO 1.3 JTD MULTIJET - RKS 8 MUJ 2003 /CITY

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:30 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.4 ECO TEC KLIM BEJM NDRRIME

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:29 Vetura , Dardanë

PEUGEOT 206 - 1.2 RKS 3 MUJ " KLIM " FUNKSIONALE

1 666 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:23 Vetura , Dardanë

U Shiiiitttt nga AUTO NOKI

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:22 Vetura , Dardanë

Mercedes Vito 108 cdi

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:16 Vetura , Dardanë

BMW 520d -15

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:51 Vetura , Dardanë

Skoda Fabia dizel

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim