Sot 23:48
Linku:
Vetura , Dardanë

VW Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 23:48 Vetura , Dardanë

VW Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:13 Vetura , Dardanë

Hyundai

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:26 Vetura , Dardanë

Tauran

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:29 Vetura , Dardanë

shkoda oktavia 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:19 Vetura , Dardanë

Shitet-Nderrohet. Hyundai SANTA FE

2 850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:17 Vetura , Dardanë

RENO CLIO 1.2 BENZIN - 1 VIT RKS * KLIM * TIP-TOP

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:16 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.4 ECO TEC - 1 VIT RKS FULL OSPIONE

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:14 Vetura , Dardanë

golf 3

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:52 Vetura , Dardanë

Shes kombin T4 2.5 TDI i sapo ardhur nga Ch

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:42 Vetura , Dardanë

Shes veturen golf edhe pjes

399 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:41 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe opell aster

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:40 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:38 Vetura , Dardanë

Shes fellne me guma te reja perdorura vetem 2mauj

170 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:37 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:36 Vetura , Dardanë

VW Golf 2 rks 7 muj ne gjendje te mir

730 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:35 Vetura , Dardanë

Shes veturen mercdes rks

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:27 Vetura , Dardanë

Mazidolla shum te mira 70 cent

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:23 Vetura , Dardanë

Shes blej kerre auto lalii

444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:21 Vetura , Dardanë

Shes audijen dhe drroj ks

455 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:20 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:19 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:16 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:12 Vetura , Dardanë

Shes pjes te pasatit

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:11 Vetura , Dardanë

Shes shofer shajme per reno kango audi. Mercedes

62 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:26 Vetura , Dardanë

Shitet Opel Astra 1.7 turbo interculer

850 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:56 Vetura , Dardanë

FIAT PUNTO

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim