Dje 17:29
Linku:
Vetura , Dardanë

VW Polo 1.2 - 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 10:07 Vetura , Dardanë

PEUGEOT 206 - 1.1 RKS 3 MUJ " KLIM " FUNKSIONALE

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:07 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.4 ECO TEC KLIM BEJM NDRRIME

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:06 Vetura , Dardanë

FIAT PUNTO 1.3 DIZEL MULTIJET - RKS 8 MUJ 2004

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 Vetura , Dardanë

RENAULT LAGUNA 2.0 AUTOMATIK/TIPTRONIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:53 Vetura , Dardanë

***EXTRA WV Caddy SDI 2.0 me Klime v.2007

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:11 Vetura , Dardanë

Shes ose Ndrroj Golf 2 me tabela (BU)

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:06 Vetura , Dardanë

Mercedes E270 cdi -04

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:22 Vetura , Dardanë

Shes pjes te pasatit

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:21 Vetura , Dardanë

Shes shofer shajme per reno kango audi. Mercedes

70 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:21 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:20 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:19 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:19 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:18 Vetura , Dardanë

Shes fellne me guma te reja perdorura vetem 2mauj

170 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:18 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:17 Vetura , Dardanë

Opel Vectra me tabela rp

333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:17 Vetura , Dardanë

Shes veturen mercdes rks

649 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:12 Vetura , Dardanë

Shes veturen fijat tipo rks

399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:05 Vetura , Dardanë

VW Golf 2 rks 7 muj

799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:38 Vetura , Dardanë

mercedes 190

3 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:55 Vetura , Dardanë

Shitet VW Passat -89 Turbo Dizell 1.6

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:32 Vetura , Dardanë

shes nisan micra dhe pjes per nisan micra

840 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:07 Vetura , Dardanë

Opel Kadet 1.8i

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:07 Vetura , Dardanë

Nisan 2.2 diesel i regjistruar

2 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 Vetura , Dardanë

Opel Kadett 1.8i

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:29
Linku:
Vetura , Dardanë

VW Polo 1.2 - 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:34 Vetura , Dardanë

Audi 80 benzin

750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 16:33 Vetura , Dardanë

Opel Astra

750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:15 Vetura , Dardanë

Seat Inca pikap 2001 rks

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim