20 Shk 17:32
Linku:
Vetura , Dardanë

VW Polo 1.2 - 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 12:24 Vetura , Dardanë

Shes peugotin 307 ne gjendje perfekte

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:38 Vetura , Dardanë

Pegugeot 406 1.9 dizel

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:22 Vetura , Dardanë

FIAT PUNTO 1.3 DIZEL MULTIJET - RKS 8 MUJ 2004

2 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.4 ECO TEC KLIM BEJM NDRRIME

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:18 Vetura , Dardanë

PEUGEOT 206 - 1.2 RKS 3 MUJ " KLIM " FUNKSIONALE

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:11 Vetura , Dardanë

shkoda oktavia 1.9 tdi

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Vetura , Dardanë

RENAULT LAGUNA 2.0 AUTOMATIK/TIPTRONIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:30 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:27 Vetura , Dardanë

Shes golf 2 rks 7 muj

899 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:27 Vetura , Dardanë

Opel Vectra me tabela rp

333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:26 Vetura , Dardanë

Shes veturen fijat tipo rks

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:26 Vetura , Dardanë

Shes kasetofona ne gjendje te rregullt

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:25 Vetura , Dardanë

Shes pjes te pasatit

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:24 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:24 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:23 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:23 Vetura , Dardanë

Shes fellne me guma te reja perdorura vetem 2mauj

170 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:22 Vetura , Dardanë

Shes veturen mercdes rks

649 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:22 Vetura , Dardanë

Shes shofer shajme per reno kango audi. Mercedes

70 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:21 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:38 Vetura , Dardanë

Skoda Fabia dizel

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Dardanë

Seat Ibiza benzin

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:38 Vetura , Dardanë

Audi A4

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:38 Vetura , Dardanë

VW Caddy dizel

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 22:25 Vetura , Dardanë

WV Caddy SDI 2.0 me Klime v.2007***EXTRA

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim