Sot 11:23 Vetura , Dardanë

Nisan x-trail

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Vetura , Dardanë

Reno Clio 1.9 Dizell KLIM Rks 4 Muj V.p 99

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:04 Vetura , Dardanë

Audi B4 1.9 Tdi Rks 4 Muj - V.p 93

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:47 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Vetura , Dardanë

Ford Taunus

700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:48 Vetura , Dardanë

Mercedes 190 dizell

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:19 Vetura , Dardanë

Na prodaju Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:15 Vetura , Dardanë

Mazidolla shum te mira 70 cent

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:53 Vetura , Dardanë

Shes Mercedes Benz E-Class

7 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:48 Vetura , Dardanë

Ford Focus

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:39 Vetura , Dardanë

shes Samsung gallaksi es8

140 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:30 Vetura , Dardanë

Mercdes ne gjendje prefekte

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 10:44 Vetura , Dardanë

Shes mercedea dizell 190

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:56 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:09 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:06 Vetura , Dardanë

shes pjes auto lali

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:05 Vetura , Dardanë

Fiat Punto benzin per pjes

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:04 Vetura , Dardanë

Opel Vectra me tabela rp

322 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:03 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe etjera

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 09:02 Vetura , Dardanë

mercdes190 dizell

777 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:02 Vetura , Dardanë

Shes blej kerre auto lalii

444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:01 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:58 Vetura , Dardanë

Mercedes 190 ni vit rks

1 111 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:56 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:56 Vetura , Dardanë

opel vectra per pjes

10 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:54 Vetura , Dardanë

Shes garazhden ose baj ndrrim me vetura

760 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:53 Vetura , Dardanë

Renault Clio benzin

599 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim