05 Pri 16:40 Vetura , Dardanë

Shitet dhe ndrrohet

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Nën 17:51 Vetura , Dardanë

shitet telfoni

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim