А-Class , 23
C-Class , 21
CL-Class , 1
CLC-Class , 1
E-Class , 16
GLK-Class , 1
ML-Class , 3
SL-Class , 2
SLK-Class , 3
190 , 25
200 , 8
220 , 10
240 , 1
250 , 19
270 , 1
280 , 1
290 , 1
300 , 6
320 , 1
350 , 1
400 , 2
Dje 23:20 Vetura , Dardanë

Shes mercedes 190 dizel 8muj rks 1987

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:06 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:16 Vetura , Dardanë

Veturë luksoze

16 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:31 Vetura , Dardanë

Shes garazhden ose baj ndrrim me vetura

760 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:30 Vetura , Dardanë

Mercdes ne gjendje prefekte

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:29 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 08:27 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:23 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe etjera

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:22 Vetura , Dardanë

Mercedes 190 ni vit rks

1 111 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:22 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:21 Vetura , Dardanë

shes pjes auto lali

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 08:18 Vetura , Dardanë

Shes blej kerre auto lalii

444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Gsh 00:28 Vetura , Dardanë

Mercedes C Class 220 CDI Avantgarde

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Gsh 10:50 Vetura , Dardanë

u shiten film mere jep

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Gsh 16:28 Vetura , Dardanë

Shes Mercedes A class 160

1 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Gsh 19:39 Vetura , Dardanë

Shes Mercedes 190

1 520 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gsh 18:35 Vetura , Dardanë

Mercedes E270 cdi -04

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gsh 11:45 Vetura , Dardanë

Mercedes C220 2.2 dizel Bejm NDRRIME

3 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Gsh 15:42 Vetura , Dardanë

U shit nga auto lali flmm merr jepppp

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Krr 16:57 Vetura , Dardanë

Mercedes c-class

1 090 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Krr 18:03 Vetura , Dardanë

Mercedes 190

1 550 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Krr 13:45 Vetura , Dardanë

Shitet Mercedes E220 CDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Krr 14:52 Vetura , Dardanë

Shitet Mercedes Benz C220 Elegance

9 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Krr 17:30 Vetura , Dardanë

Mercedes c220 dizel 2.2 bejm / NDRRIME \

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Qer 10:36 Vetura , Dardanë

Kemi druj dekorativ

15 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 19:47 Vetura , Dardanë

Mercedes 190

1 850 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 10:49 Vetura , Dardanë

Mercedes-Benz C 220 CDI

4 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 18:26 Vetura , Dardanë

Agroni

1 300 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 23:08 Vetura , Dardanë

Shitet E220 EVO 11000€ 2008

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 23:13 Vetura , Dardanë

Shitet Mercedez 190 dizell

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 15:00 Vetura , Dardanë

U shiten flmmm merr jeppp

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 13:15 Vetura , Dardanë

Mercedes E220

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 10:42 Vetura , Dardanë

Mercedes Benz (cdi 220)

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 22:40 Vetura , Dardanë

Mercedes SPRINTER 3.5 Dizel Nrrim Me Pun

8 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 17:57 Vetura , Dardanë

U shit flm merr jep. Nga autoo lalllll

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 18:45 Vetura , Dardanë

Shitet Mercedes-Benz 190

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Mar 19:17 Vetura , Dardanë

Mercedes benz

1 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 18:56 Vetura , Dardanë

Mercedes benz

1 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 10:47 Vetura , Dardanë

Mercedes A170 AVANTGARD

2 650 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 15:53 Vetura , Dardanë

Mercedes-Benz 300-Series

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 13:52 Vetura , Dardanë

U shit flmm merr jeppp

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 10:55 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi i ardhur nga zvicrra����

1 549 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 17:32 Vetura , Dardanë

U Shittt Nga/ AUTO NOKI

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Mar 10:40 Vetura , Dardanë

MERCEDES URGJENT

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 10:17 Vetura , Dardanë

Mercedes 250

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Mar 13:04 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi pa dogan bajm ndrrim

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 23:37 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi i ardhur nga CH����

1 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 23:59 Vetura , Dardanë

mercedes 250Dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 19:57 Vetura , Dardanë

Hyundai santa fe-Mercedes A170cdi padogan(ndrrime)

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim