А-Class , 17
C-Class , 19
CL-Class , 1
CLC-Class , 1
E-Class , 12
GLK-Class , 1
ML-Class , 3
SL-Class , 2
SLK-Class , 3
190 , 18
200 , 8
220 , 7
240 , 1
250 , 12
270 , 1
280 , 1
300 , 2
320 , 1
400 , 1
Dje 21:06 Vetura , Dardanë

Mercedes E270 cdi -04

7 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:20 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:19 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:18 Vetura , Dardanë

Shes fellne me guma te reja perdorura vetem 2mauj

170 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:18 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:17 Vetura , Dardanë

Shes veturen mercdes rks

649 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:38 Vetura , Dardanë

mercedes 190

3 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 00:11 Vetura , Dardanë

Mercedes C 250 dizel -96

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Shk 22:45 Vetura , Dardanë

mercedes vito

2 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 22:03 Vetura , Dardanë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Shk 13:45 Vetura , Dardanë

Mercedes Vito 108 cdi

2 250 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 15:34 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

4 444 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 13:19 Vetura , Dardanë

U shit flmm merr jep nga auto lali laliiiii

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 13:18 Vetura , Dardanë

U shit flm merrjeppp nga auto laliii

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Shk 21:11 Vetura , Dardanë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Jan 15:02 Vetura , Dardanë

U Shitttt nga AUTO NOKiii

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 15:00 Vetura , Dardanë

U Shittt Nga/ AUTO NOKI

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Jan 18:19 Vetura , Dardanë

Mercedes dizel

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Dhj 16:12 Vetura , Dardanë

Mercedes190 disel

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Dhj 15:56 Vetura , Dardanë

U shit flm merr jepppp

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Dhj 23:01 Vetura , Dardanë

Mercedes 220 dizel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 23:04 Vetura , Dardanë

Shitet-nderrohet Mercedes A170cdi i sa po ardhur

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Dhj 20:34 Vetura , Dardanë

Shes Drita Xenon

180 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Dhj 12:06 Vetura , Dardanë

Mercedes 200

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 15:41 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi i ardhur nga zvicrra

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 19:34 Vetura , Dardanë

Shitet Mercdes 250 D

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 21:09 Vetura , Dardanë

Shes kapakt

20 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Dhj 16:49 Vetura , Dardanë

Shes mercedesin c220

3 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Dhj 01:36 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 16:04 Vetura , Dardanë

Mercedes a170 cdi -i ardhur nga zvicra-

1 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 10:32 Vetura , Dardanë

shitet

8 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Nën 18:54 Vetura , Dardanë

U shiten flm merr jepppp

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 14:06 Vetura , Dardanë

Mercedes-Benz Sprinter

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
22 Nën 18:49 Vetura , Dardanë

për shitje urgjentisht

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 09:16 Vetura , Dardanë

Ne gjendje te rregullt

1 450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Nën 12:25 Vetura , Dardanë

kam ne shitje kombi mercedez312

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Nën 16:19 Vetura , Dardanë

Shiten-Nderrohen Mercedesat e sapo ardhur

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 00:39 Vetura , Dardanë

Mercedes t sapo ardhur nga Ch -Shiten-nderrohen

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 14:51 Vetura , Dardanë

Mercedes t sapo ardhur nga CH

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 23:27 Vetura , Dardanë

Mercedes a170 cdi i posa ardhur nga Ch

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 18:44 Vetura , Dardanë

Mercedes e240 i ardhur nga Ch

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
07 Nën 18:35 Vetura , Dardanë

Mercedes A170cdi i ardhur nga zvicrra

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Nën 19:12 Vetura , Dardanë

Mercedes E240

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Nën 19:02 Vetura , Dardanë

Mercedes A170 cdi

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Tet 23:18 Vetura , Dardanë

Shes kombin e Doganuar

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Tet 23:57 Vetura , Dardanë

Shes Ose nderroj

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 13:33 Vetura , Dardanë

Mercedes E- Class

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Tet 13:50 Vetura , Dardanë

Mercedes C-Class

1 750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Tet 22:00 Vetura , Dardanë

Mercedes A170 Cdi. I Posa ardhur nga Ch

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim