Dje 14:47 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:42 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 12:56 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 18:19 Vetura , Dardanë

Mercedes dizel

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Dhj 15:56 Vetura , Dardanë

U shit flm merr jepppp

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 19:34 Vetura , Dardanë

Shitet Mercdes 250 D

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 21:09 Vetura , Dardanë

Shes kapakt

20 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 18:54 Vetura , Dardanë

U shiten flm merr jepppp

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 19:44 Vetura , Dardanë

Rimorkio

580 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 00:38 Vetura , Dardanë

Mercedes 250 -87

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 18:55 Vetura , Dardanë

Mercedes

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gsh 22:08 Vetura , Dardanë

Mercedes Benz 250 D

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim