Dje 17:08 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:07 Vetura , Dardanë

Shes blej kerre auto lalii

444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 16:12 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:11 Vetura , Dardanë

Shes garazhden ose baj ndrrim me vetura

760 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:10 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe etjera

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 15:33 Vetura , Dardanë

shes pjes auto lali

10 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 10:40 Vetura , Dardanë

MERCEDES URGJENT

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Mar 10:17 Vetura , Dardanë

Mercedes 250

1 250 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Mar 23:59 Vetura , Dardanë

mercedes 250Dizell

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 18:19 Vetura , Dardanë

Mercedes dizel

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Dhj 15:56 Vetura , Dardanë

U shit flm merr jepppp

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 19:34 Vetura , Dardanë

Shitet Mercdes 250 D

450 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Dhj 21:09 Vetura , Dardanë

Shes kapakt

20 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 18:54 Vetura , Dardanë

U shiten flm merr jepppp

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 19:44 Vetura , Dardanë

Rimorkio

580 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 00:38 Vetura , Dardanë

Mercedes 250 -87

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 18:55 Vetura , Dardanë

Mercedes

1 200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Gsh 22:08 Vetura , Dardanë

Mercedes Benz 250 D

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Jan 00:00 Vetura , Dardanë

Mercedes 250

444 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim