Almera , 1
Micra , 1
Primera , 1
Terrano , 2
X-Trail , 1
20 Qer 12:52 Vetura , Dardanë

ANNONCE DE VENTE

30 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
07 Mar 23:52 Vetura , Dardanë

shes nisan micra dhe pjes per nisan micra

820 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 17:30 Vetura , Dardanë

Nissan Primera -02

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Nën 14:23 Vetura , Dardanë

Nissan Almera 03. Diesel 2.2

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 18:00 Vetura , Dardanë

Nissan

3 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 14:22 Vetura , Dardanë

Shes xhipin Nisan Terano

3 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim