Dje 19:41 Vetura , Dardanë

OPEL COMBO - I DOGANUAR DHE REGJISTRUAR 1 VIT 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
01 Mar 19:01 Vetura , Dardanë

Opel combo dizell

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Tet 13:30 Vetura , Dardanë

opel combo c17td

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim