Dje 21:39
Linku:
Vetura , Dardanë

VW Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 05:25 Vetura , Dardanë

Mercedes E220 CDI

1 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:39 Vetura , Dardanë

VW Golf 4 1.9 TDI 6 Shpejtsi

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 Vetura , Dardanë

Shes veturen seat toledo rks

455 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:09 Vetura , Dardanë

Shes veturen golf edhe pjes

399 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:08 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:07 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:05 Vetura , Dardanë

Opel Vectra me tabela rp

333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:04 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:03 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:03 Vetura , Dardanë

Shes blej kerre auto lalii

444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:02 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe opell aster

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:01 Vetura , Dardanë

Shes veturen mercdes rks

550 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:00 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:59 Vetura , Dardanë

VW Golf 2 rks 7 muj ne gjendje te mir

730 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:56 Vetura , Dardanë

Urgjend shes hebebinen

270 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:55 Vetura , Dardanë

Shes shofer shajme per reno kango audi. Mercedes

55 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 19:41 Vetura , Dardanë

Golf 6

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:13 Vetura , Dardanë

Shes fellne me guma te reja perdorura vetem 2mauj

170 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 19:11 Vetura , Dardanë

Shes veturen fijat tipo rks

399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:07 Vetura , Dardanë

Shes pjes te pasatit

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 18:51 Vetura , Dardanë

Mazidolla shum te mira 70 cent

60 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:29 Vetura , Dardanë

VW Polo 1.2 - 2011

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 17:43 Vetura , Dardanë

Bmw e30 2.5 24v

1 690 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim