Sot 13:33 Vetura , Dardanë

Bmw e36 328i M-packet

5 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:33 Vetura , Dardanë

BMW E30 M-Tech kupe

5 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:33 Vetura , Dardanë

Bmw E30 M-technik

3 990 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 13:32 Vetura , Dardanë

Bmw M5 e34

5 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:27 Vetura , Dardanë

shitet

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:14 Vetura , Dardanë

Ford Focus

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:57 Vetura , Dardanë

Audi B4 1.9 Tdi Rks 4 Muj - V.p 93

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:23 Vetura , Dardanë

Nisan x-trail

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:05 Vetura , Dardanë

Reno Clio 1.9 Dizell KLIM Rks 4 Muj V.p 99

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 Vetura , Dardanë

I BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT PA DOGAN

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:26 Vetura , Dardanë

Ford Taunus

700 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:48 Vetura , Dardanë

Mercedes 190 dizell

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:19 Vetura , Dardanë

Na prodaju Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:15 Vetura , Dardanë

Mazidolla shum te mira 70 cent

70 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim