Sot 08:00 Vetura , Dardanë

Ford Focus

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22 Vetura , Dardanë

Shes Ndrroj Opel Astra G 1.4 1 Vit Rks

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:22 Vetura , Dardanë

Shes Ndrroj Fiat Punto 1.2 Benzin - 1 Vit Rks

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:59 Vetura , Dardanë

Shitet Opel Signum

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:38 Vetura , Dardanë

Shes volksvagen tauran

3 345 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter dhe opell aster

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:29 Vetura , Dardanë

Shes fellne 15 per mercdes

99 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:29 Vetura , Dardanë

Shes shofer shajme per mercedes audi e tjera

35 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:23 Vetura , Dardanë

Audi a4 1.9 TDI i e kuqe

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:14 Vetura , Dardanë

Opel Vectra me tabela rp

333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:13 Vetura , Dardanë

Shes veturen seat toledo rks

455 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:12 Vetura , Dardanë

Shes veturen golf edhe pjes

399 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:11 Vetura , Dardanë

Shes veturen fijat tipo rks

399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:09 Vetura , Dardanë

VW Golf 2 rks 7 muj ne gjendje te mir

730 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:08 Vetura , Dardanë

Shes blej kerre auto lalii

444 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:05 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:04 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:03 Vetura , Dardanë

Shes pjes te pasatit

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:02 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:02 Vetura , Dardanë

OPEL CAMPO (ISUZU MOTOR 3.1 TD, 4x4

4 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:47 Vetura , Dardanë

Shes Opel Omega 2.0 benzin

1 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 17:30 Vetura , Dardanë

Seat altea sport

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim