Dje 17:32
Linku:
Vetura , Dardanë

VW Polo 1.2 - 2011

6 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

Sot 22:50 Vetura , Dardanë

Shes ose Ndrroj Golf 2 me tabela (BU)

Viti: 1985
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:17 Vetura , Dardanë

FIAT PUNTO 1.3 JTD MULTIJET - RKS 8 MUJ 2004 /CITY

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Vetura , Dardanë

OPEL ASTRA 1.4 ECO TEC KLIM BEJM NDRRIME

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:17 Vetura , Dardanë

PEUGEOT 206 - 1.2 RKS 3 MUJ " KLIM " FUNKSIONALE

1 666 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:06 Vetura , Dardanë

Hyundai

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:05 Vetura , Dardanë

shkoda oktavia 1.9 tdi

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:13 Vetura , Dardanë

Skoda Fabia dizel

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:58 Vetura , Dardanë

Seat tdi boj edhe ndrrim

1 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:36 Vetura , Dardanë

Seat Ibiza benzin

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:36 Vetura , Dardanë

Audi A4

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:36 Vetura , Dardanë

VW Caddy dizel

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 20:36 Vetura , Dardanë

Shes pjes pe kto vetura

55 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:33 Vetura , Dardanë

Opel Astra dizel me regjistrim

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:32 Banesa , Dardanë

Dyer per garazha novoferm 100% original

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 120
Sot 20:31 Vetura , Dardanë

Shes golf 2 rks 7 muj

899 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:30 Vetura , Dardanë

Opel Vectra me tabela rp

333 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:29 Vetura , Dardanë

Shes pjes per mercdes te lali

39 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:29 Vetura , Dardanë

Shes veturen fijat tipo rks

499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:28 Vetura , Dardanë

Shes kasetofona ne gjendje te rregullt

25 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:27 Vetura , Dardanë

Shes pjes te pasatit

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:27 Vetura , Dardanë

Shes garazhen per vetura dhe baj ndrrim me vetura

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:26 Vetura , Dardanë

Shes kuken per mercedes dhe vekter

50 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:26 Vetura , Dardanë

Shes fellne me guma te reja perdorura vetem 2mauj

170 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 20:25 Vetura , Dardanë

Shes shofer shajme per reno kango audi. Mercedes

70 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:24 Vetura , Dardanë

Blej vetura te gjitha llojt 15 cent kl auto lali

10 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim