MAKINA , 165389
VENDBANIME , 61711
ELEKTRONIKA , 61238
TË TJERA , 15170

Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QIRA NE ULPIANE-STUDENTA DHE QIFTE^

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 17:03 Vetura , Ferizaj

VW Passat 2.0 TDI Automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

QIRA BANESE TE SLLOVENIA SPORT

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

Lëshohet banesa me qera te Qafa

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

banes me qera ne emshir kulla 2 250 euro

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira në Emshir (Kalabri)

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa 2 dhomshe 69m2 kati 1 Mati 1

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA TE SLLOVENIA SPORTI-ALBI^

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 17:03 Banesa , Gjilan

banesa

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:03 Vetura , Lipjan

PEUGEOT 307 1.6 HDI

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

QIRA BANESE TE REST PISHATQENDER

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne breg dillit 350

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

Shes banes ne Ulpian

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:03 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA NE QENDER PER BANIM APO ZYRE

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Në fillim