Dje 11:56 Vetura , Pejë

Toyota aygo 1.0 b 2007 bej ndrim

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Nën 11:03 Vetura , Besianë

toyota

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Tet 19:36 Vetura , Kaçanik

Toyota Aygo -09

1 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Gsh 13:59 Vetura , Pejë

Toyota aygo

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gsh 21:28 Vetura , Kaçanik

shes toyota aygo

2 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Maj 22:09 Vetura , Pejë

Toyota Aygo 1.0 Me Bluetooth tel. dhe Klima

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
25 Maj 19:56 Vetura , Kaçanik

Shes veturen toyota aygo

2 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Pri 19:04 Vetura , Pejë

U shit, Flm merrjep.com

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 00:00 Vetura , Prishtinë

TOYOTA AYGO -05

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Në fillim