150cc , 1
GPZ 750 , 1
KLE500 , 1
KX 250F , 2
ZXR 750 , 1
22 Tet 20:20 Kros/Enduro , Deçan

Shitet KAWASAKI KX 250

1 300 EUR

Viti: 1990
26 Sht 14:19 Kros/Enduro , Deçan

Kawasaki kle 500

2 100 EUR

Viti: 1994
31 Gsh 11:06 Motoçikleta (mbi 50cc) , Deçan

kavasaki 300

2 000 EUR

Viti: 2006
23 Jan 23:23 Sportiv , Deçan

shitet dhe ndrohet me makin

1 700 EUR

Viti: 1994
13 Dhj 00:24 Kros/Enduro , Deçan

Kawasaki

700 EUR

Viti: 2000
04 Qer 08:03 Sportiv , Deçan

Kavasaki

Viti: 2003
Në fillim