GPZ 750 , 1
ZXR 750 , 1
23 Jan 23:23 Sportiv , Deçan

shitet dhe ndrohet me makin

1 700 EUR

Viti: 1994
04 Qer 08:03 Sportiv , Deçan

Kavasaki

Viti: 2003
Në fillim