Dje 23:41 Vetura , Deçan

Audi a4 tdi 150 hk

4 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 13:48 Vetura , Deçan

Audi A4, 1.9, Manual, RKS

5 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 20:56 Vetura , Deçan

Shporet

100 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Sht 08:29 Vetura , Deçan

Audi a4 karavan

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Sht 20:40 Vetura , Deçan

Audi A4 quattro 2.5 diesel

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gsh 00:40 Vetura , Deçan

Shitet Audi A-4, S-4

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Krr 16:43 Vetura , Deçan

audi 1.9 tdi 2000

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Krr 20:45 Vetura , Deçan

Audi A4

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 19:25 Vetura , Deçan

e Pa Doganuar

1 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 18:33 Vetura , Deçan

Audi A4

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 21:16 Vetura , Deçan

Audi A4

2 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Mar 19:08 Vetura , Deçan

Punojm me gur dhe Rrasa ne tre kosoven

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
31 Jan 20:59 Vetura , Deçan

Audi A4 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Dhj 20:14 Vetura , Deçan

Hmm

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Dhj 12:18 Vetura , Deçan

Audi 1.9 TDI

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
04 Dhj 07:33 Vetura , Deçan

Shiten rimorkio per vetura te reja shum tforta

300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Nën 14:08 Vetura , Deçan

Audi

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 22:29 Vetura , Deçan

Shes veturen e sapo ardhur nga Zvicra

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 08:57 Vetura , Deçan

Audi A4

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Tet 23:46 Vetura , Deçan

Audi a4 3.0 v6 -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim