Berlingo , 1
C1 , 1
C3 , 4
C4 , 1
C5 , 2
CX , 1
Evasion , 3
Jumper , 1
Xantia , 1
Xsara , 1
25 Nën 21:05 Vetura , Deçan

Citroën Berlingo gjendje te rregull !

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Sht 19:59 Vetura , Deçan

Citroën C5 2.7 hdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Sht 11:34 Vetura , Deçan

Citroen

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gsh 23:40 Vetura , Deçan

Citroen Evasion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Gsh 17:43 Vetura , Deçan

Citoren Evasion

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gsh 16:46 Vetura , Deçan

Citroen 1.9TD

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 02:51 Vetura , Deçan

Shitet

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 23:01 Vetura , Deçan

Shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 18:34 Vetura , Deçan

kanionet lt35 dhe citroen pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Dhj 12:58 Vetura , Deçan

Citroen C3 1.4 cdti

3 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Mar 23:05 Vetura , Deçan

Pikap Citroen C15E

700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Shk 20:29 Vetura , Deçan

Citroen C4 benzin -04

3 550 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Shk 16:51 Vetura , Deçan

Citroën Jumper Kombi

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 09:13 Vetura , Deçan

Shitet

3 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Jan 00:14 Vetura , Deçan

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Tet 15:20 Vetura , Deçan

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim