23 Sht 19:59 Vetura , Deçan

Citroën C5 2.7 hdi

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:34 Vetura , Deçan

kanionet lt35 dhe citroen pikap

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim