C 160 , 1
C 180 , 3
C 200 , 7
C 220 , 6
C 230 , 1
C 270 , 1
17 Nën 22:17 Vetura , Deçan

Kombi bus

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 18:54 Vetura , Deçan

Mercedes benz

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Krr 19:19 Vetura , Deçan

Mercedes C 202 dizel

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:24 Vetura , Deçan

Mercedes c200

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 14:06 Vetura , Deçan

Mercedes Benz Sprinter CDI tri te kuqe

6 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 20:09 Vetura , Deçan

marveshje

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 20:37 Vetura , Deçan

Mercedes benz

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Nën 17:12 Vetura , Deçan

Mercedes C klas

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gsh 16:05 Vetura , Deçan

Mercedes

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Gsh 00:26 Vetura , Deçan

Mercedes C-200

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Krr 03:20 Vetura , Deçan

Amg sport paket

6 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Krr 15:57 Vetura , Deçan

Mercedes benz

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Krr 23:54 Vetura , Deçan

Shitet: Mercedes Benz C220 CDI FACELIFT S203 T-Mod

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 20:47 Vetura , Deçan

Mercedes Benz

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
27 Mar 21:19 Vetura , Deçan

Mercedes 108 CDI -01

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Dhj 15:45 Vetura , Deçan

Raki me shumic dhe ver

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Nën 23:02 Vetura , Deçan

Super Makine

4 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Nën 23:34 Vetura , Deçan

Mercedes C-200

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 22:42 Vetura , Deçan

Veture e po sa ardhur nga gjermania

4 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim