MAKINA , 167010
VENDBANIME , 62396
ELEKTRONIKA , 61929
TË TJERA , 15375

Sot 16:06 Vetura , Drenas

BLEJ VETURA VW GOLF 5 6BMW AUDI A3 A4 A6 MERCEDES

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

BANESA ME QIRA NE MATI 1 TE SUPER VIVA

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Breg te Diellit

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Sot 16:06 Vetura , Vushtrri

Opel Corsa 1.7 Dizel ''' 9 Muj RKS '''

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura , Prishtinë

Shes Mercedes ACLASS 1.7cdi

3 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:06 Vetura , Prizren

Opel Zafira full Opcion

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura , Burim

Toyota 4 runner shitet nderrohet

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:06 Vetura , Pejë

Pasat 2.0 tdi 6 shpejsi rks 5 muaj

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:06 Vetura , Viti

Shiten fellne 18 dhe 15 me.guma tmira

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:06 Vetura , Viti

Shitet Range Rover 3.6 dizel 2007 1 vit regjistrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Vetura , Lipjan

MERCEDES ML 320.CDI..VITI..2006

12 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:06 Shtëpi , Prishtinë

Leshojme banes me qera te Shkolla Teknike

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

banes me qera te qafa 350 euro

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 dhomshe 70m2 Kodra e Dillit

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

BANESE 3 DHOMSHE ME QIRA PRAPA SIRIUSIT-QENDER^

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 16:06 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne QENDER me MOBILJE te REJA

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Në fillim