MAKINA , 166422
VENDBANIME , 62037
ELEKTRONIKA , 61631
TË TJERA , 15287

Sot 10:10 Vetura , Ferizaj

VW Passat 2.0 Tdi AUTOMATIK

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:10 Banesa , Prishtinë

Shes banes ne Ulpian

65 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:09 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura nga 2002deri2014 Cash��

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:09 Banesa , Prishtinë

BANESE ME QERA NE BREG TE DIELLIT-TE POSTA E VOGEL

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 10:09 Banesa , Prishtinë

shitet banes te qafa te shkolla meto bajraktari

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

AUDI Q3 2.0 TDI QUATTRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

Golf 3 1.9 dizel

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Vetura , Besianë

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN PA DOGAN 24h

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 Shtëpi , Prishtinë

Leshojme banes me qera te Shkolla Teknike

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 10:09 Banesa , Prishtinë

shitet dhe ipet me qera banesa ne breg dillit 250e

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 10:09 Banesa , Prishtinë

banes me qera ulpian te fontana 310

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

MERCEDES E220 CDI AMG AVANGARDE -14

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:09 Banesa , Prishtinë

Banesa ne dardani te santea

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:09 Vetura , Prishtinë

BLEJM MODELET E AUDI BMW MERCEDES VP 2003 2015 etj

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:09 Banesa , Prishtinë

Banes me qera ne dragodan super lluksoze 1300 euro

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Sot 10:09 Banesa , Prishtinë

Banese me QIRA ne Velani

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Në fillim