25 Nën 15:20 Vetura , Kastriot

BLEJM VETURA TE DEMTUARA DHE DEFEKT AKSIDENTII

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Tet 18:58 Vetura , Prishtinë

qoper honda flmm u shittt

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Sht 22:26 Vetura , Prishtinë

U SHIT

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Krr 12:04 Vetura , Gjakovë

Audi A1

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
02 Krr 11:52 Vetura , Deçan

AUDI A1 -11

2 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Qer 12:57 Vetura , Prishtinë

Audi A1 URGJENT -11

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
12 Maj 21:27 Vetura , Burim

Audi A1 dizel -12

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
18 Mar 20:27 Vetura , Gjilan

SHITET PIKTURA ECILA SHIFET NEFOTO

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Mar 16:22 Vetura , Prishtinë

Shitet kuzhina

200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 08:42 Vetura , Prishtinë

Audi A1

15 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 17:18 Vetura , Prishtinë

Shitet Audi A1

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Jan 17:02 Vetura , Malishevë

Audi A1 -10

10 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Sht 20:18 Vetura , Burim

Dy makina per kositjen e barit

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Sht 19:18 Vetura , Gjilan

Shitet Audi 1.6 dizel regjistrim ka edhe 6 muaj

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim