Sot 21:08 Vetura , Drenas

(Auto-24)Online >BLEJM VETURA QE NUK i PERDORNI

7 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 21:06 Vetura , Drenas

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 21:05 Vetura , Drenas

BMW 318 rks shitet ndrrohet viber

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:05 Vetura , Drenas

BLEJ VETURA VW GOLF 5 6BMW AUDI A3 A4 A6 MERCEDES

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:53 Vetura , Drenas

Blejm vetura me defekt dhe te demtura nga aksident

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:49 Vetura , Drenas

shes polo 1.3 benzin e qlajmrune

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:46 Vetura , Drenas

shes ose ndrroj reno kango viti 2003

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:40 Vetura , Drenas

Auto-24 Blejm verura pa Dogan dhe Defekt

5 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:26 Vetura , Drenas

VW Passat automatik rexhistrim deri 22.07.2017

3 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:25 Vetura , Drenas

vw CADDY LIFE 1.9 TDI 2004 7ulse

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:24 Vetura , Drenas

shes caddy me dogan 131mi km te kalume

4 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 20:14 Vetura , Drenas

BMW 320 -00 1 vit rks

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 20:13 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet Fiat Punto

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:09 Vetura , Drenas

shitet

Viti: 1984
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim