Sot 15:28 Vetura , Drenas

BLEJ VETURA VW GOLF 5 6BMW AUDI A3 A4 A6 MERCEDES

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:27 Vetura , Drenas

AutoCash Blejm Bmw,Audi,Mercedes����

Viti: 2015
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 15:19 Vetura , Drenas

vw CADDY LIFE 1.9 TDI 2004 7ulse

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:16 Vetura , Drenas

Seat leon 2001

3 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 15:05 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.4 16v

950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 Vetura , Drenas

VW Caddy 2.0 SDI Me DOGAN (gjendje përfekte)

4 040 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:59 Vetura , Drenas

Blejm vetura me defekt dhe te demtura nga aksident

8 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:04 Vetura , Drenas

Peogot

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Në fillim