Dje 15:43 Vetura , Drenas

Ford.focus.Viti.2000.Viber.+37744285065.

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 18:22 Vetura , Drenas

Shitet Ford Focus

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 17:57 Vetura , Drenas

Ford Focus 1.8 tdci

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 13:09 Vetura , Drenas

ford focus

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Mar 09:42 Vetura , Drenas

Blej dizne dhe boshpump ford focus 1.8 tdci

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Jan 09:31 Vetura , Drenas

Ford Focus plin benxin dizne

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 13:31 Vetura , Drenas

ford

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Tet 13:42 Vetura , Drenas

Shitet Ford fokus

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Sht 16:00 Vetura , Drenas

shitet

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 10:50 Vetura , Drenas

Ford.fokus.1.8.plin.benxin.dizne.Viber+37744285065

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Gsh 23:06 Vetura , Drenas

Shes Ford Focus

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Dhj 15:22 Vetura , Drenas

Ford Focus sport

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 17:47 Vetura , Drenas

Ford focus Rks 11 Muaj

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Sht 12:01 Vetura , Drenas

Shes Ford Focus 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Sht 09:30 Vetura , Drenas

Forf Focus -10

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gsh 08:09 Vetura , Drenas

Ford focus

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim