17 Shk 10:58 Vetura , Drenas

Blej Vetura pa dogan,me dogan dhe Rks!

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gsh 09:04 Vetura , Drenas

Mercdes 208

930 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim