21 Pri 18:39 Vetura , Drenas

Mercedes 300 diezel rigjistrim deri 01.09.2017

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 19:26 Vetura , Drenas

Shitet dhe ndrrohet qmimi me marrveshje

9 998 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 14:52 Vetura , Drenas

Shitet mercedes 300 dizell 3.0

1 550 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 20:50 Vetura , Drenas

MercedesBenz 300 shitet ndrrohet

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Mar 03:05 Vetura , Drenas

Mercedes-Benz 300 W124

1 300 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 13:54 Vetura , Drenas

Mercedes 300

1 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Jan 09:38 Vetura , Drenas

Mersedes

1 700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Nën 19:21 Vetura , Drenas

Shitet mercedesi

1 600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Tet 21:34 Vetura , Drenas

Mercedes benz 308

2 400 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 16:19 Vetura , Drenas

U shit ushit

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 18:56 Vetura , Drenas

Mercedes Benz Ndrrim i mundshem

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 11:34 Vetura , Drenas

Shes ose nderroj

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 17:10 Vetura , Drenas

Mercedes 300 Diesel VP -94

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Maj 08:07 Vetura , Drenas

shitet

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Maj 13:41 Vetura , Drenas

MERCEDESI-300D -86

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 21:40 Vetura , Drenas

mercedes 300d shitet ndrrohet.

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 17:55 Vetura , Drenas

mercedes 300

1 650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Në fillim