Adam , 2
Agila , 1
Ascona , 1
Astra , 137
Calibra , 11
Campo , 1
Combo , 16
Corsa , 68
Frontera , 15
GT , 3
Kadett , 16
Meriva , 2
Omega , 14
Sintra , 2
Tigra , 1
Vectra , 168
Vivaro , 2
Zafira , 31
Sot 21:22 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:23 Vetura , Drenas

opel combo pikap

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:39 Vetura , Drenas

Shes Opel Kombo 1.3 Turbo Dizel Rks

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:35 Vetura , Drenas

blej kerr me pare kesh viber free

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:12 Vetura , Drenas

opel astra 2.0 diezell rigjistrim deri 30.04.2018

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:59 Vetura , Drenas

Opell astra

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 17:53 Vetura , Drenas

shitet dhe ndrrohet

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 15:30 Vetura , Drenas

Shitet vetura Opel Corsa

200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Jan 09:53 Vetura , Drenas

Opel Corsa

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Jan 23:56 Vetura , Drenas

opel corsa 1.2 benzin viti 2000

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Jan 22:55 Vetura , Drenas

shes ndrroj shtoj pare.PERPARSI AUTOMATIC

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Jan 20:25 Vetura , Drenas

Opel Zafira 2.2 Viti:2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 20:24 Vetura , Drenas

shitet dhe nderrohet opel zafira 2.2 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 18:13 Vetura , Drenas

U SHIT calibra SPORT Dizel �� ∆∆√√

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Jan 16:55 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet

250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Jan 12:44 Vetura , Drenas

Opel Corsa benzin

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 22:36 Vetura , Drenas

Shitet dhe Ndrrohet Gjipi 4x4 dizel 1 vit RKS

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 15:00 Vetura , Drenas

shes ndrroj skuter 150 cc

399 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 15:57 Vetura , Drenas

Shitet opel zafira

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Jan 09:20 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.7 CDTI

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 22:43 Vetura , Drenas

Shitet

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 11:37 Vetura , Drenas

Opel Astra 1.6 Benzin tabela te huaja

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Jan 23:35 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet

500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Jan 15:50 Vetura , Drenas

Opel Corsa benzin

250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Jan 11:29 Vetura , Drenas

Opel Corsa benzin

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 12:41 Vetura , Drenas

Opell combo

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 02:51 Vetura , Drenas

opel corsa

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Jan 20:23 Vetura , Drenas

Urgjennnnttt

4 445 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Jan 15:59 Vetura , Drenas

opel vecter

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Jan 15:51 Vetura , Drenas

Opel Vectra

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 20:17 Vetura , Drenas

Shes/ndrroj Opel Vectra 2.2 Direct viti 2007

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 22:26 Vetura , Drenas

Urgjeeeeennnnt

4 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Dhj 03:24 Vetura , Drenas

Opel vectra 95

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 00:02 Vetura , Drenas

opel corsa

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 22:10 Vetura , Drenas

Opell astra 2.0 dizell full extra

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 13:47 Vetura , Drenas

Shitet vetura

2 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Dhj 19:43 Vetura , Drenas

urgjent

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Dhj 20:16 Vetura , Drenas

Opel Vectra 1.6

650 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 15:42 Vetura , Drenas

opel vectra

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Dhj 07:55 Vetura , Drenas

opel vectra

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 17:56 Vetura , Drenas

Opel astra

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Dhj 10:08 Vetura , Drenas

U shit U shit Opel Vectra tip top ∆∆∆√√∆∆~•^

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Dhj 23:27 Vetura , Drenas

Opel Corsa 1.2 benzin viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 22:55 Vetura , Drenas

Opel Vectra

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 18:37 Vetura , Drenas

Opel Omega benzin

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Dhj 14:40 Vetura , Drenas

U shit flm merr jep

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 13:49 Vetura , Drenas

aster 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Dhj 09:30 Vetura , Drenas

Shes Opel astra 1,6 benzin

290 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Dhj 19:16 Vetura , Drenas

opel astra 1.9dizel 6 shoejci

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim