27 Dhj 12:01 Vetura , Drenas

Opel calibra 1.8 ingjeksion (shes dhe ndrroj)

390 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Dhj 19:15 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj Opel Calibra 2.0 benzin-sport

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 11:23 Vetura , Drenas

calibra 2.0 sfi

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 15:35 Vetura , Drenas

Opel Calibra -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim