14 Qer 13:53
Linku:
Vetura , Ferizaj

Golf 4 TDI 1.9 pa tkuqe

4 150 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Qer 13:51
Linku:
Vetura , Ferizaj

Shes Volvo Xhip XC90 D5 AWD

7 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Qer 21:59
Linku:
Vetura , Ferizaj

Touaran 2.0 TDI

5 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 08:26 Vetura , Ferizaj

AUDI A3 AUTOMATIK 2.0 FULL OPSION

22 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 08:25 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:24 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa Dizel klimatronik karrika me nxemje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA diesel. qmimi volitshem

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:20 Vetura , Ferizaj

Hulaja(Luhaqa Argetuese)

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Vetura , Ferizaj

BMW 320 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Vetura , Ferizaj

Mercedes 190 AMG Sport RKS 4Muj

1 150 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Vetura , Ferizaj

Audi 80 Benzin RKS:4MUJ

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:20 Vetura , Ferizaj

Opel Antara 2.0 cdti 2007 4×4 rks

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:15 Vetura , Ferizaj

Nisan Micra 1.5 dci -03 shitet dhe nrrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:12 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.6 Benzin-Plin

1 199 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:12 Vetura , Ferizaj

opel corsa 1.7 dti rks 15.05.2018

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:11 Vetura , Ferizaj

Golf 4 1.9 TDI i thjeshte

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Vetura , Ferizaj

Passat 1.6 benzin 10 muj regj

2 799 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:06 Vetura , Ferizaj

VW Golf VI 2.0

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:06 Vetura , Ferizaj

BMW 120 VITI 21.12.2009 2.0 TDI《 FULL OPSJONE》

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:06 Vetura , Ferizaj

OPEL CORSA 1.3 CDI 2008 183.000 KM

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:06 Vetura , Ferizaj

Citroene C5 viti 2009 1.6 HDI

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:05 Vetura , Ferizaj

Mercdes A klas 2.0 cdi 2006 Mundesi Ndrrimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes 190 regjistrim 15.01.2018

2 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:05 Vetura , Ferizaj

Pegueto 308 1.6 HDI viti>28\10\2011

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 08:05 Vetura , Ferizaj

Cetroen c3 1.4 HD viti》18\02\2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:02 Vetura , Ferizaj

CITROEN C3 VITI 15\12\2009 (1.6 HDI)

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 08:00 Vetura , Ferizaj

vw golf 1.6 benzin plin RKS 4 MUAJ 88

580 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:00 Vetura , Ferizaj

Shes

4 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:00 Vetura , Ferizaj

IVECO 3.0 DISEL-VITI 2006-nga zvicra

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:55 Vetura , Ferizaj

Bmw 118d viti 2007 prej ch

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 07:54 Vetura , Ferizaj

Passat 2.0 tdi 2006

6 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:53 Vetura , Ferizaj

Peugeot 307 2.0 dizel automatik

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:48 Vetura , Ferizaj

LIRE DHE MIRE-VW CADY 2.0 DISEL-2008-RKS

4 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:47 Vetura , Ferizaj

MIRE DHE LIRE-OPEL INSIGNIA 2.0 DISEL AUTOMATIK

7 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:40 Vetura , Ferizaj

Shitet zafira 2.2 dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:35 Vetura , Ferizaj

bmw 535 benzin nga zvicra

2 499 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:32 Vetura , Ferizaj

Mercedes 512 NDRRIM

6 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:32 Vetura , Ferizaj

Biciklet e ardhur nga jasht

300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 07:32 Vetura , Ferizaj

Shes gomat 205 55 16

90 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 07:32 Vetura , Ferizaj

shes mercedes vito 115

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:28 Vetura , Ferizaj

Shitet e klas 200 dizel

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:27 Vetura , Ferizaj

Shitet bmw 1.6

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 06:38 Vetura , Ferizaj

Golf 3

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:35 Vetura , Ferizaj

Mercedes 190

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:22 Vetura , Ferizaj

reno clio

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:08 Vetura , Ferizaj

Shitet Fiat Ducato 1.9 TD ( bejme edhe nderrim )

3 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 06:07 Vetura , Ferizaj

VW Caddy 1.4 Benzin i sapo doganuar RKS ndrrim

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim