Sot 14:35 Vetura , Ferizaj

Nisan Micra 1.5 dci -03 shitet dhe nrrohet

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 14:35 Vetura , Ferizaj

Golf 6 Diesel

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:35 Vetura , Ferizaj

Mercedes C class Avantgarde 2004

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:34 Vetura , Ferizaj

SHES VW BORA 1.9 TDI 4 MOTITION 6 SHPEJCI

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:33 Vetura , Ferizaj

Blejm Vetura Demtune defekt pa Dogan 24h kontakt

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim