Dje 20:54 Vetura , Ferizaj

Laminat edhe dyr

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 15:32 Vetura , Ferizaj

astra gsi

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 12:59 Vetura , Ferizaj

corsa me garanci

550 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Shk 15:43 Vetura , Ferizaj

shitet golfi urgjend 330euro

330 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Jan 16:31 Vetura , Ferizaj

Mitsobishi outllander

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Jan 15:49 Vetura , Ferizaj

shitet vektra

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Dhj 19:18 Vetura , Ferizaj

shitet golfi2 230euro

230 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 18:09 Vetura , Ferizaj

shitet golf 2 urgjend 1.3benzin

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Nën 17:48 Vetura , Ferizaj

shitet golf 2

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 14:31 Vetura , Ferizaj

shitet vitrina me ftofje

289 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 18:13 Vetura , Ferizaj

Shiten bojler + kada

100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Tet 18:16 Vetura , Ferizaj

Fellne 19 per audi dhe mercedes

600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
19 Qer 18:55 Vetura , Ferizaj

Iveco

3 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Qer 05:35 Vetura , Ferizaj

biciklla

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Pri 19:24 Vetura , Ferizaj

pllugji

Viti: 2008
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Shk 17:50 Vetura , Ferizaj

Vent 1.9

Viti: 1996
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
29 Jan 22:04 Vetura , Ferizaj

golf 4

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Gsh 22:05 Vetura , Ferizaj

Aixam Crossline -12

59 820 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim