30 Pri 13:59 Vetura , Ferizaj

shes frigorifer per pije

79 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 22:01 Vetura , Ferizaj

Tavolina verore per Restaurante , dhe terasa

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim