13 Shk 14:44 Vetura , Ferizaj

Ndrrim me vetur

800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Jan 19:22 Vetura , Ferizaj

Marrveshje

20 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Jan 12:12 Vetura , Ferizaj

shesim dhe prodhojm elemente per banjo+sanitari

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Gsh 18:52 Vetura , Ferizaj

jjapim biznesin e gatshem me qira

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Dhj 21:12 Vetura , Ferizaj

une ki

567 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim