Dje 12:44 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI Sline i doganuar

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:43 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK I DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:49 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK -2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:48 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:38 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 TDI Sline Automatik Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Jan 22:38 Vetura , Ferizaj

Audi Q5

18 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Jan 13:29 Vetura , Ferizaj

Shes audi Q5

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Dhj 19:56 Vetura , Ferizaj

Psh Shes AudiQ5

160 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gsh 15:26 Vetura , Ferizaj

Blej vetur audi q5

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 16:49 Vetura , Ferizaj

U SHITTTTTTTT

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 23:06 Vetura , Ferizaj

Audi Q5

17 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 18:36 Vetura , Ferizaj

U shitttttt

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 00:56 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 quattro 2010 full option

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 14:53 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI -09

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 17:03 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE ME DEMTIME E ANGLEZE

12 121 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim