S-Type , 5
XJ , 2
X-Type , 6
Sot 11:16 Vetura , Ferizaj

Jaguar x type

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:53 Vetura , Ferizaj

Jaguar S-Tybe

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Nën 19:12 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ 3.0d

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Tet 08:40 Vetura , Ferizaj

Jaguar

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 18:11 Vetura , Ferizaj

Jaguar X Type 2.0 Dizel 2004

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 07:00 Vetura , Ferizaj

Jaguar XJ 3.0d 275 PS

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Tet 15:27 Vetura , Ferizaj

Urgjent shiten/bej nderrim Jaguar + Smart

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gsh 16:06 Vetura , Ferizaj

shes dhe ndrroj jaguar x type 4x4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gsh 21:30 Vetura , Ferizaj

Jaguar S-Type benzin

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Krr 01:09 Vetura , Ferizaj

Shitet: Jaguar 4.2l V8

10 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Mar 11:15 Vetura , Ferizaj

Jaguar X Type 2.0 2004 Dizel

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 21:06 Vetura , Ferizaj

Jaguar x type RKS

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 10:36 Vetura , Ferizaj

Jaguar S-type 3.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Gsh 17:19 Vetura , Ferizaj

Jaguar benzin -00

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim