Sot 18:14 Vetura , Ferizaj

JAGUAR X TYPE 2.0 V6

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Tet 15:27 Vetura , Ferizaj

Urgjent shiten/bej nderrim Jaguar + Smart

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Gsh 16:06 Vetura , Ferizaj

shes dhe ndrroj jaguar x type 4x4

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:54 Vetura , Ferizaj

Jaguar X Type 2.0 Dizel 2004

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 11:15 Vetura , Ferizaj

Jaguar X Type 2.0 2004 Dizel

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 21:06 Vetura , Ferizaj

Jaguar x type RKS

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Në fillim